Avis

5,0 • 2 avis
Nicolette
Garderie chiens | 20-12-22

Séjour vérifié
Flint, Whippet
Mâle, 14 ans et 10 mois
Maud
Garderie chiens | 10-05-22

Séjour vérifié
Lotje ging voor de eerste keer naar een oppas bij Lynn. Misschien wel spannender voor het baasje dan voor Lotje. Maar het is meteen duidelijk dat je hondje hier in goede handen is. Lynn stuurt tijdens de dag fijne updates over hoe het gaat, met leuke foto's erbij. Hier kun je je hond met vertrouwen achterlaten. Dankjewel Lynn, tot de volgende keer!
Lotje, Medium
Femelle, 3 ans et 8 mois
Evita
16-03-2022
Lynn past regelmatig op onze labrador Copine. Hier zijn we altijd heel blij mee, Lynn is een echte dierenvriendin. Copine is altijd heel blij Lynn te zien!
Charlotte
04-04-2022
Met veel enthousiasme schrijf ik deze referentie voor mijn vriendin Lynn! Wij kennen elkaar maar liefst 25 jaar alweer en spendeerde ongeveer 80% van onze tijd met onze honden Senna en Nora. Deze liefde voor honden is nooit verdwenen en zonder twijfel kan ik zeggen dat je hond in goede handen is bij Lynn. Ze is lief, zorgzaam, maar heeft ook gezag. Ze is sportief en gaat dan ook graag lange rondes lopen met de honden! Je hond zal het ongetwijfeld leuk vinden om een dagje te verblijven, of om te logeren bij Lynn en haar vriend!!

À propos de moi

10 ans d'expérience

Enthousiaste hondenliefhebber

Mijn naam is Lynn, 26 jaar oud. Ik woon samen met mijn vriend in een huisje met tuin in Den Bosch, vrijwel direct aan het Zuiderpark. Bij mijn ouders hebben we altijd een hond gehad. Op dit moment willen wij ons nog niet binden aan een eigen hond in verband met ons werk en vrijheid om mooie reizen te maken. Ik woon op loopafstand van het Zuiderpark en de Bossche broek en wandel daar graag. Het lijkt mij ontzettend leuk om op jouw hond te passen en heerlijke lange wandelingen te maken. Ik werk veel vanuit huis en kan daardoor geregeld oppassen en wandelen. Je kunt altijd contact met mij opnemen wanneer je een oppas zoekt of wanneer jouw hond een lange wandeling verdient.

Autres compétences
Peut administrer des médicaments oraux

Disponible Indisponible
Calendrier mis à jour: il y a plus d'une semaine
Politique d'annulation:

Lynn s'occupe de

  • Petit (0-10 kg)
  • Moyen (11-25 kg)
  • Grand (26-45 kg)
  • Géant (> 45 kg)
  • Chats
Autres préférences
Garde les chiots (moins de 12 mois)
Garde les chiens adultes (1-8 ans)
Garde les chiens seniors (8+ ans)
Accepte les mâles non castrés
Pas de femelles non stérilisées
Pas de femelles en chaleur
Races avec lesquelles le gardien Lynn a de l'expérience:
Vizsla à poil court · Medium · Whippet · Berger blanc suisse · Golden Retriever
Races que le gardien Lynn ne garde pas:
Akita Inu · American Staffordshire Terrier · Bulldog américain · Chien de berger d'Anatolie · Dogue argentin · Bandog · Boerboel · Bull Terrier · Bullmastiff · Cane Corso · Dogue des Canaries · Fila Brasileiro · Berger du Caucase · Rottweiler · Staffordshire Bull Terrier · Tosa · Berger de Russie méridionale

Lynn Identifiants

Identité vérifiée
Évaluation réussie
Calendrier mis à jour: il y a plus d'une semaine
Clients réguliers: 1
Délai de réponse: dans quelques heures
Taux de réponse: 76%

Maison
Espace extérieur clôturé
Maison non-fumeur
Pas d'enfants
Pas de chats
Pas d'animaux en cage
Pas de chiens

Quand votre chien séjourne chez le gardien Lynn

Chiens non autorisés sur les meubles
Animaux non autorisés sur le lit
N'accepte qu'un seul client à la fois
Pauses pipi toutes les 2-4 heures

Carte

Toutes les réservations via Petbnb incluent une assurance premium, une assistance 24/7 et notre garantie de réservation. En savoir plus